Cyberpunk Frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kezdő játékosoknak
Minden kedves játékost üdvözlünk a Cyberpunk Frpg fórumán! A kezdő, tapasztalatlan játékosok mindenképp olvassák el a Kezdőknek című részt, ahol minden lényeges dolog le van írva, kezdve a szerepjáték lényegétől át a karakteralkotásig. Jó játékot kívánunk!
Szavazz az oldalra!
FRPG Top Sites - Magyarország
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Gfallingsmall
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Szab2
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Implant

Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Kaszt
Legutóbbi témák
» Általános társalgó
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am by Taira Morinaga

» Cubik lakhelye
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:10 am by Maynard Sutherland

» utcák, terek
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:07 pm by Michael Longley

» 24-es móló
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am by Maynard Sutherland

» Feketepiac
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:16 am by Maynard Sutherland

» Sekk Gaur
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:26 am by JC Denton



 

 Los Angeles - Shelter Point Yacht klub

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - Shelter Point Yacht klub   Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 12:32 am

//Los Angeles utcái//
- Szeretem a magam útját járni. Volt munkaadóm, de az már régi történet. - vonja meg a vállát, majd végleg eltűnik a sötétben. Ezután kiszállsz a csónakból, és keresel egy zsákot, amiben elviheted a laptopot. hamar találsz egyet, a hatalmas fémládák, és fadobozok között. A laptopot belehelyezed, majd kinyitod a ládát a csónak közepén, de nem találsz benne semmit. Ismét kiszállsz, és még egyszer visszanézel, de a zsákkal a kezedben tudod, semmit se hagytál hátra.
Kissé érdekes látványt nyújtasz szmokingban, és egy zsákkal a kezedben, de L.A. lakosai megértőek a fura alakokkal szemben. Elvegyülsz a tömegben, miközben a tekinteteddel keresel egy buszpályaudvart. Nem tart sokáig, találsz is egyet. A kissé kihalt helyen egy darabig még keresgélsz, de végül találsz egy öregembert, aki a kérdésedre megvonja a vállát, és azt mondja, hogy egy tízesért örömmel vigyázz a cuccaidra. Odaadod neki a zsákot, majd elindulsz a végső állomásod felé.
Már pár perce sétálsz az utcán, a neonfények között. Veled szembe ismét az ismerős arcok jönnek szembe: alvilági alakok, lecsúszott ügyvédek, beépített zsaruk. Már nyoma sincs annak a fényes tömegnek, ami nemrég még a hajón fogadott. Az élet itt teljesen máshogy működik, már ha működik.
Hirtelen megszólal a mobilod. Még messze jársz a klubtól, ezért felveszed, és meglepetten hallasz egy ismerős hangot:
- Mr. Longley, itt Rachel. Nézze, elvesztettem a kapcsolatot az emberemmel. Remélem maga még egyben van. Amiért hívtam: ne jöjjön el a Gépnarancs klubba. Tyler nemrég beszélt Vangvard két emberével, akik inkognitóban voltak, és azt hitték, nem ismerjük fel őket. Valami baj van. Nem tudom, hogyan reagálhatott ilyen gyorsan, de ha még ott van a hajón, tennie kell valamit. Ott van még a hajón? - kérdi Rachel, várva a válaszodra. Körülötted az élet ugyanúgy megy tovább, mintha mi se történt volna. Hirtelen az egyik sarkon egy tolvaj ugrik elő, elkapja egy nő táskáját, majd elsprintel a másik irányba. Egyenesen feléd tart, bárkit, aki az útjába áll, félrelök magától. A nő elkezd sikoltozni, megpróbál utánafutni, de a magassarkúja miatt elesik. Rendőr sehol sinsc a közelben.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - Shelter Point Yacht klub   Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 4:25 am

Miután letudtam a megőrzés gondját, habár azért voltak vele kapcsolatban aggodalmaim, már igen csak szerettem volna túl lenni ezen az egész chip ügyön és ha Rachel kifizetett, már hagyom is a hátam mögött ezt a várost és, ha csak valami nagy meló vissza nem szólít, egy darabig nem is jövök vissza.
A szmokingomat és az ingemet lazán kigombolom, a csokornyakkendőt pedig csak kikötve a nyakamban hagyom, így sétálok egyenest a klub felé, de még ezzel a lezser szereléssel is erősen kilógok a környezetemből, bár egy pár furcsa pillantáson kívül más nem történik.
Még jó 20 perces sétára vagyok attól, hogy megérkezzem, mikor megrezzen a mobilom és Rachel hangja cseng a fülemben, aki arról értesít, hogy most jobb ha elkerülöm a találkozó helyszínét, mert meglátogatták Troy emberei. Egyből Carter ugrik be, de ha igaz, amit nekem elmondott, akkor nyílt titok, hogy Rachelnek a chipre fájt a foga, lehet, hogy ezért ugrottak be hozzá látogatóba elsőnek.
- Nem, már nem vagyok a hajón, pont magához tartok a megbeszélt áruval. – válaszoltam, ahogy csend lett a vonal másik végén. – Gyorsabban kellett eljönnöm, mint szándékomban állt, de a lényeges feladatot elvégeztem. – tájékoztatom, habár azért igyekszem nem a legnyíltabban fogalmazni, ő úgy is érti miről van szó.
Míg arra várok, hogy elmondja-e ezek után is, hogy mit is kellett volna megtennem, egy alkalmi tolvaj tűnik fel a színen, aki egy nő táskájával próbál meg elinalni, de pechje van, hogy pont felém, mert eléggé feszült vagyok ahhoz, hogy másnak se legyen jó napja, így ahogy lökdösődve közeledik, előzékenyen félreállok és az utolsó pillanatban rakom ki elé a lábam, remélve, hogy nem veszi észre az akadályt, és szép nagyot taknyol majd.
Ha sikerül, akkor még a telefonnal a fülemen hajolok le hozzá.
- Bocs haver, szar az élet és most spuri! – azzal a táskát a nő kezébe nyomom és ballagok tovább, hogy nehogy elkezdjen nekem hálálkodni.
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - Shelter Point Yacht klub   Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 8:27 am

A tolvaj rendületlenül fut feléd, de vagy egy kezdő, vagy csak rossz napja van, de észre se veszi a lábadat, amíg már túl késő. Elvágódik a földön, a táskát kiejti a kezéből. Felveszed a kérdéses tárgyat, majd közel hajolsz hozzá, és egy jó időre biztosan elveszed a kedvét az ilyen kisstílű játékoktól. A fickó feláll, és gyorsan elfut előled, beveti magát a tömegbe.
A táskát visszaadod jogos tulajdonosának, aki nem győz hálálkodni neked, de te gyorsan elmész, még mielőtt túl sokáig akadályozna. Mindeközben a telefont a füledhez szorítva hallgatod Rachel vegyes válaszát a helyzetedre, és a dolgok alakulására nézve:
- Értem...ezek szerint a bónuszról lemondhat. Mindegy is, most nem ez a lényeg. Nem tudom hol van most, de én is maga felé tartok. Találkozzunk a RedKin gyors étteremben, nagyjából húsz perc múlva. Én viszem a pénzt, maga hozza az árut, és gyorsan lebonyolítjuk a cserét. Ez az egész akció kezd kicsúszni a kezeink közül. Jobb lenne minél hamarabb lezárni, nem gondolja? - hallod a nő hangját.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - Shelter Point Yacht klub   Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 10:47 pm

Miközben az éves jótékonysági tevékenységemet elvégeztem Rachel is mondta tovább az instrukcióit, és én úgy éreztem, hogy egyre jobban kuszálódnak ebben az ügyben a szálak.
Nem tetszett, hogy ilyen kutyafuttában kell lebonyolítani az üzletet és az sem, hogy ezt egy nyilvános helyen tesszük meg.
Az is felmerült bennem, hogy mi van, ha Rachel fejéhez éppen egy pisztolyt szorítanak, miközben ezeket mondja nekem a telefonba és én egy szép kis csapdába sétálok. Habár akkor lehet, hogy egy kietlenebb helyre próbálnának meg elcsalni, csak abba az a rizikó, hogy nem biztos, hogy belemennék.
Minden esetre én a RedKin-től nem vagyok túl messze, így van időm egy kicsit körbeszimatolni, mielőtt besétálok.
- Rendben Rachel, akkor ott találkozunk, olyan negyed óra múlva. – válaszoltam a nőnek, majd leraktam a telefont és megszaporáztam a lépteimet, hogy minél előbb oda érjek.
Megálltam a hellyel szemben és figyelni kezdtem a bejáratot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - Shelter Point Yacht klub   Los Angeles - Shelter Point Yacht klub - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Los Angeles - Shelter Point Yacht klub
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Los Angeles - Gépnarancs klub
» Los Angeles - RedKin étterem
» Los Angeles - Wosp Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk Frpg :: Alternatív kalandok helyszínei :: N.V.A.K. helyszínek-
Ugrás: