Cyberpunk Frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kezdő játékosoknak
Minden kedves játékost üdvözlünk a Cyberpunk Frpg fórumán! A kezdő, tapasztalatlan játékosok mindenképp olvassák el a Kezdőknek című részt, ahol minden lényeges dolog le van írva, kezdve a szerepjáték lényegétől át a karakteralkotásig. Jó játékot kívánunk!
Szavazz az oldalra!
FRPG Top Sites - Magyarország
Maya Wilkinson Gfallingsmall
Maya Wilkinson Szab2
Maya Wilkinson Implant

Maya Wilkinson Kaszt
Legutóbbi témák
» Általános társalgó
Maya Wilkinson I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am by Taira Morinaga

» Cubik lakhelye
Maya Wilkinson I_icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:10 am by Maynard Sutherland

» utcák, terek
Maya Wilkinson I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:07 pm by Michael Longley

» 24-es móló
Maya Wilkinson I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am by Maynard Sutherland

» Feketepiac
Maya Wilkinson I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:16 am by Maynard Sutherland

» Sekk Gaur
Maya Wilkinson I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:26 am by JC Denton



 

 Maya Wilkinson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Maya Wilkinson Empty
TémanyitásTárgy: Maya Wilkinson   Maya Wilkinson I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 9:07 am

Név: Maya Wilkinson
Egyéb név: Vipera
Nem: Nő
Kor: 24
Születési hely, idő: Boston, 2003. augusztus 20.
Magasság, súly: 169 cm, 52 kg
Bőrszín: Fehér
Egészségi állapot: Normális eltekintve a sokszor beteges és kiszámíthatatlan viselkedésétől.
Családi állapot: Az anyja még feltehetőleg Bostonban lakik de évek óta nem találkozott vele. A bátyja, pedig valahol New York utcáin tengeti életét.
Foglalkozás: Fejvadász, de ha a helyzet úgy kívánja tolvaj.
Kaszt: Csempész

Előtörténet:
- Ki vagy te? – Kérdezte a fickó. Ránéztem a falon lévő órára. Még van időm.
- Hol is kezdjem… Bostonban születtem mostanáig ott is, laktam. Anyám pincérnő volt egy bárban apám meg zsaru, na meg a bátyám George, aki 3 évvel volt idősebb nálam. 14 éves koromig semmi gond nem volt úgy éltünk, mint egy normális család. Egyszer apám titokban még a lőtérre is elvitt és lőhettem is néhányat egy kisebb pisztollyal. Nagy hangsúlyt fektetett, arra hogy megtanuljam megvédeni magam. Többnyire késsel tanított, ahogy ő mondta: „Egy sprayvel nem sokat érsz azok ellen, akik bántani akarnak. Talán egy hülye narkóst, elijeszt de, ha tudsz bánni a késsel, megsebesítheted a támadóidat annyira, hogy elfuthass.” Mindig ehhez hasonló szövegekkel jött talán megérezte, hogy baj lesz. Az iskolából egyedül sétáltam hazafelé szokás szerint a sűrűn épült házak közötti kis réseken rövidítve. Ekkor ugrott elő a fickó az egyik kuka mögül. Egy gusztustalan büdös csavargó volt. Hátulról elkapott be fogta a számat és ráncigálni kezdett. A jobb kezem szabadon volt és teljes erőmből ütni kezdtem de, meg sem érezte. Sokkal erősebb volt nálam nem tudtam, mit akar tenni velem de, akkor eszembe jutott az apámtól kapott kés gyorsan előrántottam és belevágtam a csavargó lábába. Felordított és összeesett ez után a kezemet próbálta elkapni de csak annyit ért el vele, hogy a kezét is csúnyán megvágtam. Ekkor nyugodtan elfuthattam volna, mert már a földön nyüszített de már nem érdekelt. Dühös voltam rá, amiért bántani akart és visszafordultam hozzá. Többször is belevágtam a kést, amíg már csak egy mozdulatlan véres roncs volt. Aztán hazáig futottam a sikátorokban. Senkivel sem találkoztam, pedig végig azt vártam, hogy valaki rámveti magát és megöl. Odaértem a házhoz felrohantam a második emeletre a mi lakásunkhoz, de amikor benyitottam apám és anyám az előszobában feküdt. A következő, amire emlékszem, hogy a rendőrségen vagyok, és pszichológusok beszélgetnek velem. Sose felejtem el az apám arcát. Teljesen össze volt zúzva a szemeit is kivájták. Valószínűleg olyasmit látott, amit nem kellett volna. Anyámat is majdnem agyonverték de túlélte. Hónapokig egy intézetben voltam a bátyámmal mire anyámat kiengedték a kórházból és megengedték neki, hogy hazamenjünk hozzá. Megpróbált olyan lenni, mint előtte de ez esélytelen volt és egyre lejjebb csúszott a bátyámmal együtt. Továbbra is a bárban dolgozott de mellette kurválkodott is. George rászokott a drogra és folyton otthonról lopta a pénzt. Undorodtam mindkettőjüktől. Végül nem sokkal a tizenhatodik születésnapom előtt megszöktem, elegem lett belőlük. Az utcán éltem elég ügyesen loptam, és ha kellett az emberek torkát is gyorsan és csendesen vágtam át. Élveztem a gyilkolást. Apám gyilkosai sohasem kerültek elő. A rendőrség sem találta őket és egy kislánynak senki nem mondott semmit, mostanra pedig már túl sok idő telt el. Ez már nem lényeges 18-19 éves lehettem, mikor kezdtek néhányan felfigyelni rám és már kisebb melókat is rámbíztak azóta a hírnevem csak nő. Téged, pedig azért öllek meg mert szép kis összeget kapok a fejedért. Elég kielégítő volt a válaszom? – A megkötözött fickó nem volt éppen jóképű vagy erős de valakinek nagyon szúrhatta, a szemét én meg elvégzem neki a piszkos munkát. A fickó szeméből sugárzott a félelem és ez mosolyt csalt az arcomra.
- K-kérlek fizetek én én…
- Nem kell a pénzed a fizetségem már vár rám és az idő is letelt. Ideje távoznom. – Fel akart kiáltani de gyorsabb voltam és átdöftem a torkát. Nem mintha bárki meghallhatta volna de jobb az óvatosság. Ernyedten esett volna össze, ha a kötelek engedik. Így viszont csak a feje billent előre a hajánál fogva felemeltem a fejét és a retina kamerámmal csináltam egy képet róla ezután átküldtem a megadott címre, persze előtte magamnak is lementettem, mint az már szokásommá vált. Ezután egyszerűen kisétáltam a romos épületből és gyorsan hazaértem. Bent az ajtó előtt már várt egy vastag boríték. Elég régimódian oldották meg a kifizetésemet, de mindegy is. Viszont amikor ránéztem a gépemre kiderült, hogy kaptam egy e-mail-t is. Gyorsan átfutottam George-tól jött. New York-ban lakik de azt mondja bajba került, és személyesen akar találkozni velem. Már majdnem töröltem, amikor meggondoltam magam. A fenébe is családtag legalább megnézem mi van vele, de majd csak holnap. Lezuhanyoztam megszámoltam a pénzt, ettem valamit, amit a hűtőben találtam aztán lefeküdtem. Reggel összeszedtem a pénzemet, a laptopomat, egy pár kést, egy pisztolyt, na meg egy váltás ruhát, a többit majd helyben intézem. Felpattantam a motoromra és elindultam New York felé közben végig a telefonszám járt a fejemben, amit megadott egyre jobban érdekelt a története…

Jellem:
Emberek között meglehetősen normálisnak tűnhet de erősen labilis. Élvezi a gyilkolást, főleg ha a késeivel dolgozhat. A pisztolyt már ritkábban veszi elő, csak ha nincs más megoldás. Az alvilágban a legtöbben a becenevén ismerik, ami a jobb karján végig tekergőző kígyótetoválásból ered és mellesleg a mérgeket is előszeretettel használja a késein. Nem tűri, ha a dolgok máshogy történnek, mint ahogy eltervezte, legyen szó az ebédjéről vagy egy gyilkosság végrehajtásáról. Az emberekkel általában kedves de türelmesnek egyáltalán nem lehet nevezni. Szereti a high-tech cuccokat, de nem egy számítógépes zseni szóval csak ”felhasználói szinten” használja azokat.

Szakképzettség:

Nyelvtudás: Az angol egyértelműen anyanyelvi szinten megy neki de amíg iskolába járt tanult németül, így ha kell össze, tud rakni értelmes mondatokat. – Nem rossz

Fegyverhasználat:
-Kisebb kaliberű fegyverek használata: Fejvadász munkái során nem egyszer használatba kellett vennie a pisztolyát, így ha kell egész, jól bánik vele. – Jó
-Kések/ kisebb szúró vágó eszközök: Az apjával sokat gyakorolta a használatát és a későbbiekben is, ha lehetett a késeit használta így kitűnően bánik velük. – Kitűnő
-Pusztakezes harc: Ebben már nem olyan jó. Jó kondiban van de azért inkább az ügyességét és gyorsaságát tudja használni, mint az erejét. Ennek ellenére az utcán megtanult egy-két fogást de ennyi… - Nem rossz

Lopózás: Ez is egy olyan képessége, aminek sokszor hasznát vette akár gyilkosságról volt szó akár egy pénztárca ellopásáról így ebben is elég jó. – Jó

Autó/ motor: El tud vezetni egy autót vagy egy motort balesetmentesen akár a megengedettnél kicsit gyorsabban is. (Jogosítványa nincs) – Jó

(Nem tudom, hogy ezt ide kell-e írni de azért inkább leírom, mert az előtörténetből nem derül ki…)
Testkiegészítések:
Optikai vízió 1. szint
Retina kamera 1. szint
Reflex implantátum 1. szint

Ha bármi probléma lenne az előtörivel akkor, szóljatok és javítom.


A hozzászólást Maya W. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 7:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Maya Wilkinson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya Wilkinson   Maya Wilkinson I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 6:41 am

Jó kis történet, beleillik az oldal sötét hangulatába, grat érte! Smile Pár hibát találtam, ezeket kijavítod, és már el is van fogadva:

"kivájták anyámat is" - kivájták anyám szemét is
George-tól kaptál egy e-mailt a végén, de utána azt írod, legszívesebben kidobnád...nem inkább törölnéd? Smile
Durva hiba szerintem csak ez a kettő, valamint azt még észben kéne tartanod, hogy de után nem mindig teszünk vesszőt.

Ha ezeket kijavítottad, akkor elfogadlak. Majd kérlek írj ide, ha kész vagy, és még írd le, milyen jutalmat kérsz: multiszer, elsősegélydoboz, vagy valamilyen fegyver.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Maya Wilkinson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya Wilkinson   Maya Wilkinson I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:03 am

Átfutottam még egyszer és pontosítottam kicsit és bocs a figyelmetlenségemért.

„Sose felejtem el az apám arcát. Teljesen össze volt zúzva a szemeit is kivájták. Valószínűleg olyasmit látott, amit nem kellett volna. Anyámat is majdnem agyonverték de túlélte.”

„Már majdnem töröltem, amikor meggondoltam magam.”

Jutalomként, pedig egy fegyvert kérnék. Smile
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Maya Wilkinson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya Wilkinson   Maya Wilkinson I_icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 3:58 am

Na jól van, így már tökéletes. Jutalomként 1 Nano-tárolót, 1200 kreditet, és egy egyszerű Berettát adnék neked. Mehetsz adatlapot csinálni, az témát pedig lezárom!
Maya Wilkinson BERETTA%20CO2%20Mod.%2092gthsg
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Maya Wilkinson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya Wilkinson   Maya Wilkinson I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Maya Wilkinson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maya Wilkinson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk Frpg :: Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: