Cyberpunk Frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kezdő játékosoknak
Minden kedves játékost üdvözlünk a Cyberpunk Frpg fórumán! A kezdő, tapasztalatlan játékosok mindenképp olvassák el a Kezdőknek című részt, ahol minden lényeges dolog le van írva, kezdve a szerepjáték lényegétől át a karakteralkotásig. Jó játékot kívánunk!
Szavazz az oldalra!
FRPG Top Sites - Magyarország
1353 Motel - Page 2 Gfallingsmall
1353 Motel - Page 2 Szab2
1353 Motel - Page 2 Implant

1353 Motel - Page 2 Kaszt
Legutóbbi témák
» Általános társalgó
1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am by Taira Morinaga

» Cubik lakhelye
1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:10 am by Maynard Sutherland

» utcák, terek
1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:07 pm by Michael Longley

» 24-es móló
1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am by Maynard Sutherland

» Feketepiac
1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:16 am by Maynard Sutherland

» Sekk Gaur
1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:26 am by JC Denton



 

 1353 Motel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

1353 Motel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1353 Motel   1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 1:22 am

Igyekszem eltávolodni a támadómtól, ezért arrébb gurulva igyekszem felállni, ami nagy szerencse, mert különben pont sikerült volna rám taposnia, de így sem járok sokkal jobban, mert ahogy megfordulok, sikerül úgy nyakon csapnia, hogy pár pillanatra elsötétül előttem a világ és újból a földön találom magam, mikor végre csillagokat látva felnyitom a szemem.
A szokásos fejfájás, ami egy ilyen után jön, már lassan kezdem megszokni, hiszen már nem először ütöttek le, viszont tudtam, hogy értékes perceket vesztettem a heverészéssel, és az álzenész eddigre már segítséget is kaphatott, ami a hangzavart meg is magyarázni a közelemben, de mivel eddig senki nem vetette rám magát, felemelem a fejem, hogy megnézzem mi ez az egész. Kicsit fókuszálnom kell még, de végül döbbenten meredek az előttem zajló csetepatéra, vagy ha jobban megnézem élethalál harcra, hiszen két koszos csöves, valamiért megorrolt a támadómra és most ezerrel csépelték, aki a földre is került.
Az egyik hajléktalan rajta ült és ütötte, a másik meg épp készült, hogy beleeresszen pár golyót egy pisztollyal, ami……..ami nagyon is ismerősnek tűnt. Gyorsan a derekamhoz kaptam, de az odatűzött fegyvernek természetesen hűlt helyét találtam. Az volt annak a csövesnek a kezében. Igazán szívesen hagytam volna, hogy játsszák le a maguk kis játszmáját, viszont, ha az én pisztolyommal lövi le az ügynököt, akkor engem felkötnek, ha elkapnak, vagy kibeleznek a társai, még mielőtt a bíróságig eljutnék. Vissza kell szereznem, bármennyire is szorongat az idő, hiszen a többi ügynök már valószínűleg felém tart.
Oldalról szaladtam neki, az engem most figyelmen kívül hagyó hajléktalannak, miközben nagyot sóztam a pisztolyt tartó kezére, majd ha elengedte, azonnal felkaptam és rohantam az ellenkező irányba, hogy minél előbb eltűnjek. Persze, csak ha közbe nem értek be, vagy más nem akadályozott meg a tervemben.



Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

1353 Motel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1353 Motel   1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 8:30 am

Nekiugrasz annak a hajléktalannak, amelyiknél a pisztolyod van. Nem várt támadásra, így a meglepetés hatalmas ereje a te oldaladon áll. Könnyedén kiütöd a kezéből a fegyvert, amely tehetetlenül zuhan lefelé az út mocskába. Gyorsan felkapod a földről, majd rohansz is el, torkod szakadtából.
Amint elérsz egy viszonylag csendesebb helyre, zihálva megállsz egy sikátorban, nekitámaszkodsz a falnak. Társaságod csupán egy kóbor kutya, szegény párának egy pirosan villogó, láthatólag meghibásodott implant díszeleg a fél fején. Csontsovány, bizonyára rendes ételnek már hetek óta nem látta még a nyomát sem. Ahogy igyekszel visszanyerni a szívverésed stabil dobogását, felnézel az égre, és örömmel nyugtázod, hogy az ügynökök nem követtek téged.
Elmédben most felidézed azt a helyet, amit Max mondott. Angyali fények temetője...Long Island City. Hamar előkotrod a helyet az emlékeid közül, ki tudja, talán már jártál is ott, ezt csak te tudhatod. Most, hogy a veszély kissé lecsillapodott, akár Max-t is felhívhatod, habár ha megpróbálod, csalódottan kell tudomásul venned, hogy nem elérhető.
Ha nincs más elintéznivalód, vagy valaki, akit felhívnál, esetleg ellenőriznél, ideje indulni Long Island City-be.Mivel mész, taxi-val, vagy valahogy máshogy?
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

1353 Motel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1353 Motel   1353 Motel - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 10:37 pm

A meglepetés segített, hogy a pisztolyomat hamar visszaszerezzem, hiszen a csöves azonnal kiejtette a kezéből, ahogy meglöktem, így aztán sietve felkaptam és nem nézve se jobbra, se balra, hogy még ezzel se veszítsek több időt, hatalmas iramban kezdtem el rohanni az első sarok felé, hogy minél előbb eltűnjek a szemek elől.
Persze a járókelők engedelmesen félrehúzódtak, hiszen senki nem akart belekeveredni semmibe, ráadásul egy fegyvert lóbáltam a kezemben.
Pár kisebb kanyar után álltam csak meg, mikor már majd kiköptem a tüdőmet, hogy megpihenjek és átgondoljam, hogy most hogyan tovább.
Látszólag nem követett senki és a fekete autót sem láttam az égen sehol, így bíztam benne, hogy sikerült mindenkit leráznom.
Most már csak a Max által mondott helyszínre, abba a temetőbe kéne eljutnom, és úgy rémlik mintha már jártam volna azon a környéken, de arra nem vállalkoztam volna, hogy egymagam odatalálok. Kell valami iránymutatás, de most nem volt kedvem egy utcai fülkéhez sem odamenni, hogy lekérjem az adatokat, mert a kamerákon esetleg kiszúrhattak volna.
Először Maxot hívtam hátha eligazít, de nem volt elérhető, így aztán úgy döntöttem inkább taxit hívok és a közelbe vitetem magam, akkor biztos nem keveredek el és ha elég szép pénzt fizetek a bérfuvarosnak, akkor azt is elfelejti, hogy valaha látott.
Óvatosan kiosontam az első forgalmasabb utcára és leintettem egy taxit.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1353 Motel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1353 Motel   1353 Motel - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1353 Motel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk Frpg :: New York City - a Játéktér :: Brooklyn :: Brooklyn Heights-
Ugrás: