Cyberpunk Frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kezdő játékosoknak
Minden kedves játékost üdvözlünk a Cyberpunk Frpg fórumán! A kezdő, tapasztalatlan játékosok mindenképp olvassák el a Kezdőknek című részt, ahol minden lényeges dolog le van írva, kezdve a szerepjáték lényegétől át a karakteralkotásig. Jó játékot kívánunk!
Szavazz az oldalra!
FRPG Top Sites - Magyarország
Általános társalgó - Page 2 Gfallingsmall
Általános társalgó - Page 2 Szab2
Általános társalgó - Page 2 Implant

Általános társalgó - Page 2 Kaszt
Legutóbbi témák
» Általános társalgó
Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am by Taira Morinaga

» Cubik lakhelye
Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:10 am by Maynard Sutherland

» utcák, terek
Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:07 pm by Michael Longley

» 24-es móló
Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am by Maynard Sutherland

» Feketepiac
Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:16 am by Maynard Sutherland

» Sekk Gaur
Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:26 am by JC Denton



 

 Általános társalgó

Go down 
+5
John Silvercloud
Lepra
Veeda Pepper Chain
Michael Longley
JC Denton
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 4:55 am

JC, vagy még, vagy te is feladtad? Sad Mert akkor nem nézegetem nap, mint nap az oldalt. Sad
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 6:25 am

Elnézést, csak felhalmozódtak a dolgok. Nem mondom, hogy ezúttal sokkal aktívabb leszek, de ígérem, megpróbálom. Mondjuk most csak azért vártam, mert már a végére értünk a kalandodnak, ami azt jelenti, hogy kell írnom egy hosszú összefoglalót az egészről. Részletekben már alakult hétvégén, de megpróbálom ma feltölteni az egészet. Még egyszer elnézést, tudom, csapnivaló mesélő vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 6:50 am

Ne mondj ilyeneket! Nagyon jól meséltél eddig, nekem legalábbis tetszett, csak én meg türelmetlen vagyok. Embarassed Ezért nem tudom kivárni a sorom sose Very Happy Csak meg akartam tudni, hogy vagyunk-e még. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 6:01 am

Köszönöm a nagylelkű kredit osztást Smile az adatlapot már megcsináltam, zárót meg pénteken készülök majd írni, akkor lesz jobban időm Smile
Ha van esetleg valami ihleted és időd is, én szívesen játszom tovább bármikor. Smile
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 2:39 am

Időm az van, ihlet már kevesebb. Ha van ötleted, akkor tudasd velem, ha nincs, akkor kitalálok valamit, aztán majd lesz valahogy. Smile
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 3:00 am

hát voltak már a triádok, meg magánmeló alaposan megspékelve, de mivel a Csempész munkája csupa izgalom, és a rend őreinek kijátszása, talán most velük rúgnám össze a port. Lehet benne váratlan letartóztatás, izgalmas szökés, és egér-macska játék a zsarukkal, hogy az árut ne találják meg, hogy aztán ártatlanul keveredjek ki belőle. Hát nagy vonalakban ennyi jutott eszembe. A körítést az szokás szerint rád hagynám, eddig kitűnően megoldottad Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 10:18 pm

JC írta: "Időm az van, ihlet már kevesebb. "

Very Happy Ehhez képest 30-a óta nem voltál az oldalon. Very Happy
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 4:42 am

Azért, mert ihlet még mindig nincs Smile Arra próbálok építeni, amiket mondtál, és már alakulgat, de szerintem csak pénteken-szombaton kezdek bele.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 02, 2012 5:50 am

nem gond Very Happy csak néha adj életjelet magadról, hogy tudjam még vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2012 11:20 pm

Hello!

Arról érdeklődnék, hogy mennyire él még ez az oldal? Mert ha lenne még rám időtök, akkor szívesen csatlakoznék hozzátok. Valószínűleg egy fejvadász karakterrel addig is várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 1:30 am

szia Smile


Az oldal még él és várjuk a bátor jelentkezőket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 1:55 am

Kösz a gyors választ. Akkor amint jön az ihlet megírom az előtörit és belevetem magam a játékba. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 12:03 am

Maya! Nekem tetszik az előtörid Smile De lehet, hogy JC-re várni kell egy kicsit, nem mindig van fenn, elég elfoglalt mostanában, ezért ne add fel! Smile
Vissza az elejére Go down
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 1:17 am

Kibírok pár napot. Egyszer egy oldalon másfél hónap után jött fel az admin és akkor nézte meg az előtörim. XD
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 6:28 am

Hali mindenkinek! Asszem, nálam kezd állandósulni ez a késés, tehát bejelentem, hogy ezentúl ne várjatok tőlem két-három napnál korábbi reakciókat. Elnézést, én már csak ilyen vagyok, az oldal "forgalma" amúgy se valami nagy, tehát gondolom játszotok máshol is, és nem ez az "elsődleges" frpg oldal. Very Happy Na de nagy örömmel üdvözlöm az új tagot, remélem tetszik az oldal, és sok kalandba fogsz még keveredni itt minálunk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 6:46 am

Hát megértem, de azért sajnálom Neutral Persze játszom máshol is, de azért ez teljesen más Smile
Vissza az elejére Go down
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 8:16 am

Nekem se ez az egyetlen oldal de azért ne felejts írni, amikor van időd. Smile
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 7:24 am

Szia JC!

Hát a 2-3 nap már alaposan túlteljesítődött Sad Várjak még reagot vagy mi lesz? Sad
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 3:10 am

hahó! Van itt még valaki? JC még vagy? Esetleg már ne is várjak reagot? Sad
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Dec. 18, 2012 10:44 am

Elnézést a kimaradásért, legkésőbb csütörtökön írok reagot!
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 3:06 am

Nagyon békés és boldog Karácsonyt kívánok nektek! Smile
Vissza az elejére Go down
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 5:01 am

Boldog karácsonyt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 10:52 am

Boldog Karácsonyt mindenkinek! Smile
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:11 am

Előre is Boldog Új Évet minden Játékosnak!
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 2:18 am

Köszönjük, és én is kívánok mindenkinek nagyon Boldog Új Esztendőt! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános társalgó
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk Frpg :: OOC - játékon kívüli részleg :: Társalgó-
Ugrás: