Cyberpunk Frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kezdő játékosoknak
Minden kedves játékost üdvözlünk a Cyberpunk Frpg fórumán! A kezdő, tapasztalatlan játékosok mindenképp olvassák el a Kezdőknek című részt, ahol minden lényeges dolog le van írva, kezdve a szerepjáték lényegétől át a karakteralkotásig. Jó játékot kívánunk!
Szavazz az oldalra!
FRPG Top Sites - Magyarország
Hírek, újdonságok Gfallingsmall
Hírek, újdonságok Szab2
Hírek, újdonságok Implant

Hírek, újdonságok Kaszt
Legutóbbi témák
» Általános társalgó
Hírek, újdonságok I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am by Taira Morinaga

» Cubik lakhelye
Hírek, újdonságok I_icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:10 am by Maynard Sutherland

» utcák, terek
Hírek, újdonságok I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:07 pm by Michael Longley

» 24-es móló
Hírek, újdonságok I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am by Maynard Sutherland

» Feketepiac
Hírek, újdonságok I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:16 am by Maynard Sutherland

» Sekk Gaur
Hírek, újdonságok I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:26 am by JC Denton



 

 Hírek, újdonságok

Go down 
SzerzőÜzenet
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Hírek, újdonságok Empty
TémanyitásTárgy: Hírek, újdonságok   Hírek, újdonságok I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 7:12 am

Bármi féle hír, ami minden játékost, moderátort, mesélőt érint. Cyberpunk kalandok is itt kerülnek kihirdetésre.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Hírek, újdonságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek, újdonságok   Hírek, újdonságok I_icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 4:43 am

Végre használom is valamire ezt a témát, itt egy kis hírözön:
Először is jó hír, hogy nemrég elértük az 500 hozzászólást, ami azt jelenti, hogy felraktam az oldalt a Lanawin bannercsere rendszerébe(igazából témanyitó hsz-eken felül kéne 500-nak lennie, de hamarosan úgyis elérünk annyit, tehát remélem, ezért nem fognak törölni). Remélhetőleg ez majd hoz jó pár új játékost az oldalra, szeretettel várjuk őket!
Másodszor, aki 0 hsz-el rendelkezik, és eddig nem találkoztam vele, és nem is a játékért regisztrált - vagy csupán megunta a dolgot - azt május végén törölni fogom.
Harmadszor, az inaktív játékosokat - név szerint angelt és Wolfot - átteszem Mesélői NJK-nek. Ez azt jelenti, hogy ha egyszer visszatérnek, nyugodtan visszakérhetik a karakterüket, és tovább játszhatnak. Leprával kapcsolatban bizonytalan vagyok, Michael, majd gyere fel chat-re, és majd beszélünk erről.
Egyelőre ennyi, további jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Hírek, újdonságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek, újdonságok   Hírek, újdonságok I_icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 7:53 am

Mielőtt belekezdenék a fontosabb hírbe: az ígért törlések megtörténtek, Arnian, Wolveri, Jake, Emma, és gery törölve lett a fórumról, mert nem rendelkeztek egyetlen hozzászólással sem, és a jelek szerint játszani se akartak. Ha újra szeretnének regisztrálni, és JÁTSZANI, nyugodtan tegyék, szívesen várjuk őket. Smile
Másik: már nem egyszer előfordult, hogy jól összejöttek a dolgok, és én is, valamint egy, vagy akár két játékos is az oldalon volt, így jó pár kör erejéig játszottunk a játéktéren, és közben beszélgettünk chat-en. Ezt szeretném kissé nagyobb vonalakban művelni. Az oldalnak most két aktív játékosa van, és ha minden igaz, hamarosan egy harmadikat köszönthetünk, és még itt vagyok én mesélőnek, vagy ha úgy hozza a sors, talán játékosként szállnék be. Tehát mit is szeretnék? Levezényelni egy olyan játékot, amikor minden játékos, aki részt vesz benne, az oldalon, valamint chat-en van, és ott is marad akár órákig, egészen addig, amíg befejezzük a kalandot, vagy amíg el nem érünk egy előre megbeszélt pontig, ahol abbahagyjuk, és később folytatjuk. Szeretném, ha a társalgóban leírnátok a véleményeteket ezzel kapcsolatban, valamint ha tetszik, időpontot, hogy mikor kinek jó, valamint hogy pontosan mit is akarunk: egy mesélő által levezérelt kalandot, vagy jövök játékosként, és négyen(hárman?) játszunk egy jót, vagy valami teljesen mást? Nyitott vagyok az ötletekre, nyugodtan lehet bombázni mindenféle reformmal. Very Happy Sok szempontból jó lenne ez, a hozzászólások száma is növekedne, a karaktereitek is "tapasztaltabbá" válhatnának, és ami a legfontosabb, ha minden jól megy, játszanánk egy jót. Smile Még nem tudom, pontosan milyen hosszú kalandra számítsatok(akár az is lehet, hogy nem fejezzük be), ilyen téren is lehet ötletelni. Remélem tetszik az ötlet mindenkinek, és össze tudunk hozni egy időpontot, amikor mindenki ráér. Ennyit szerettem volna mondani, további szép napot mindenkinek! Smile
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Hírek, újdonságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek, újdonságok   Hírek, újdonságok I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 2:16 am

Mint látjátok, az oldal jelentős ráncfelvarráson esett át, őszintén remélem, hogy tetszik! Ezen kívül kérek mindenkit, az Frpg Topsites ikonra bal oldalt kattintson sokat, így a fórum előbbre jut a toplistán, ezzel remélhetőleg több játékost szerezve. További szép napot! Smile
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Hírek, újdonságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek, újdonságok   Hírek, újdonságok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hírek, újdonságok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk Frpg :: Szabályzat, információk :: Információk-
Ugrás: