Cyberpunk Frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kezdő játékosoknak
Minden kedves játékost üdvözlünk a Cyberpunk Frpg fórumán! A kezdő, tapasztalatlan játékosok mindenképp olvassák el a Kezdőknek című részt, ahol minden lényeges dolog le van írva, kezdve a szerepjáték lényegétől át a karakteralkotásig. Jó játékot kívánunk!
Szavazz az oldalra!
FRPG Top Sites - Magyarország
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Gfallingsmall
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Szab2
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Implant

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Kaszt
Legutóbbi témák
» Általános társalgó
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am by Taira Morinaga

» Cubik lakhelye
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:10 am by Maynard Sutherland

» utcák, terek
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:07 pm by Michael Longley

» 24-es móló
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am by Maynard Sutherland

» Feketepiac
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:16 am by Maynard Sutherland

» Sekk Gaur
Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:26 am by JC Denton



 

 Los Angeles - RedKin étterem

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:17 pm

A megingatásuk a Megbízójuk felé nem egészen úgy sült el, ahogy szerettem volna, és nem, hogy nem bizonytalanodtak el, hanem még a nő úgy gondolta, be is bizonyítja, mit gondol az ötletemről a chip átadásra vonatkozóan, így megint csak kaptam egy ütést a gyomromba, ami olyan volt, mintha egy ló rúgott volna meg.
Előregörnyedve öklendeztem és minden bizonnyal le is hánytam volna a cipőjét, ha nem lett volna elég üres a gyomrom, így csak némi savas nyálat köptem a lába mellé, míg igyekeztem némi oxigénhez jutni. Ha nem tart erősen továbbra is, már minden bizonnyal összeestem volni, így csak görcsösen szorítottam a kezem az ütés helyére és próbáltam összehúzni magam, a felemelt ökle láttán, hogy kevésbé fájjon.
Aztán hála az égnek leengedte vasökleit, de továbbra sem tudtam, mit akar tőlem, bár legalább abba belement, hogy elmenjünk a reptérre és ott tárgyaljunk tovább.
- Oké, oké! Nem is állt szándékomban diktálni bármit is nektek. – emeltem meg nyögve az egyik kezem békítőleg. – De nem tudom mi mással tudnám bizonyítani, mint, hogy a foglyotok vagyok. – nézek a nőre értetlenül, igyekezve elengedni a fülem mellet a zúgolódást, mert nagyon remélem a csaj kitart és nem gondolja meg magát a többiek nyomására. – Végig velem lesztek, nem? Akkor meg mi a probléma? Nem tudok lelépni, hiszen öten vagytok ellenem!
Persze én sem tervezem, hogy ez végig így is marad, de hát ez majd a körülményektől és a lehetőségektől függ, csak legyen egy lyuk a védelmükben és már meg is léptem, aztán még sort kerítek alkalom adtán Rachelre is.


Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 10:51 pm

- Igen, csakhogy ott a veszély, hogy mi van akkor, ha kiengedünk a kezeink közül, te meg elszelelsz az éjszakába, és otthagysz minket egy hamis címmel. - mondja a nő, erősen fürkészve az arcodat. A szorítása továbbra is kényelmetlen, és az ütései során szerzett fájdalom is émelyítő hatással van rád.
Ekkor viszont elszakad a cérna. A baseball ütős férfi átugrik a pulton, és egyenesen téged nézve, dühtől mocskos hangon szól az ál-Rachelhöz:
- Főnök, szerintem csak átver minket. Át kéne kutatnunk. - mondja a fickó. A nő először ismét ingerülten leintené, de ekkor a barátja, a shotgunos férfi is megszólal, és ő is egyetért az ötlettel, ezért az ál-Rachel megadóan sóhajt egyet, és int a baseball ütősnek. Az szép lassan hozzád lép, majd vigyorogva benyúl a szmokingod zsebeibe, majd a nadrágod zsebeibe. Ekkor néz fel, és hirtelen ötlettől vezérelve leveszi a nyakláncot a nyakadból, babrál vele egy darabig, majd felnyitja.
A fickó, baseball ütőjét hóna alá szorítva eltakar az ál-Rachel elől. A nő a motozás idejére elenged téged, most ott áll a társa mögött, keresztbe font karokkal, türelmetlen arckifejezéssel. A pisztolyos fickó a motozás idejére visszaült a székébe, és elkezdett újra enni. Ha az ál-Rachel látná, bizonyára rá is szólna, de ő most el van foglalva a shotgunos fickó lecseszésével, aki a motozás idejéig letette a fegyverét a pultra, és leült az egyik bárszékre. A fegyver ott hever tőled két lépésre, a kés a lábadnál, a baseball ütő a tőled karnyújtásnyira levő férfinél. Ilyen körülmények között nyitotta fel a fickó a chip-et rejtő medált.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 11:47 pm

Természetesen nem volt olyan egyszerű meggyőzni őket arról, hogy az én ötletem lesz a nyerő és így kössük meg az alkut, amit amúgy sem gondoltam komolyan, csak a kibúvót kerestem, hogy megszabaduljak tőlük és talán ők sem voltak annyira hülyék, hogy ezt megegyék. Sőt úgy nézett ki, kicsit túllőttem a célon és a többiek megelégelték ezt a hiábavaló szócséplést, ami rám nézve nem volt annyira nyerő dolog.
A nő továbbra is erősen szorított, amitől már kezdett kisebb levegőhiányom lenne, de ekkor a pult másik oldaláról elénk ugrott az ütővel felfegyverkezett tag és kimondta azt, amitől egészen eddig tartottam, hogy meg kéne motozniuk. De még mindig reménykedtem!
Iába lett volna minden tiltakozás, az csak gyanússá tett volna, így kényszerűen tűrte, hogy kiforgassa a zsebeimet, hiszen abban tudtam, hogy nem talál semmit, de mikor vigyorogva a szemembe nézett és letépte a nyakamból az ingem alól kilátszódó láncot, akkor már kivert a víz.
Kétségbeesetten néztem körül és kerestem a kiutat, főleg, hogy most a nő is elengedett, mert kíváncsian szemlélte a fickó mire jut a medállal, ahogy a többiek is, ráadásul, a pisztolyos visszaült a helyére enni, a rövid puskás meg letette a fegyvert a pultra és szintén leült, a késes meg még mindig eszméletlen volt. Ha ezt az alkalmat nem használom ki, akkor már minden valószínűség szerint halott ember vagyok, így nem volt sok veszteni valóm.
Mivel a puska csak egy karnyújtásnyira volt, így azt ragadtam meg, míg a kést berúgtam a pult alá. Először a pisztolyos csávóra célozva húztam meg a ravaszt, mert ő lehetett rám a legveszélyesebb, aztán azzal a lendülettel lőttem az előttem álló baseball ütős felé, majd a többiekre fogtam a puskát.
- Ide a nyakláncot, ha élni akartok és már itt sem vagyok.


Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 3:57 am

Hála az adrenalinnak gyorsan cselekedsz. A shotgunt magadhoz kapod, a padlón heverő kést pedig berúgod a pult alá, ezzel remélhetőleg megszüntetve az a felőli veszélyforrást. A kés nyele nagyot koppan az étterem alapberendezésén. Először a pisztolyos fickó felé lősz, aki, habár nem számít a támadásra, nem hal meg, ugyanis ilyen távolságból a puska szórása nagy, így csupán a bal vállát, valamint az oldalát találod el. Mégis, ez is elég ahhoz, hogy a fickó ordítva, vérezve ugorjon fel a helyéről, és pisztolyát az asztalon felejtve, káromkodva támaszkodjon meg egy szék háttámlájában. Csupán azzal van baj, hogy hirtelen, nagy súlyt, és rossz szögből helyezett a székre, ami így feldől, ezzel a fickót is kibillentve egyensúlyából, aki erre elterül az asztalánál.
Szerencsére ilyen bajok már nincsenek a baseball ütős férfinál. Igazából a közelsége miatt még helyed is alig van, hogy normálisan, a válladhoz emelve elsüthesd a fegyvert, de hátadat szorosan a falnak szorítva valahogy helyet csinálsz magadnak. Mégis, a puska csövének a vége közvetlenül érintkezik a férfi ruhájával.
- Hé, ez a rohadék be... - hallod még a hangját, majd a shotgun fülsüketítő hangja örökre befagyasztja a fickó száját. Egyenesen a szívéhez, vagy legalábbis oda tartod a fegyvert, ahol a szívét sejted. Még így is, hogy a teste eltakarja, látod, hogy húsdarabkák, és vér teríti be a pultot, valamint a férfi mögött álló ál-Rachelt, aki a hirtelen történésre reagálva, nagyszerű reflexekről téve tanúbizonyságot, elugrik balra, neked jobbra. Így csak a jobb kezét teríti be a vér, valamint az arca jobb féltekét. Kissé ironikus látvány, de te most nem éppen a helyzet vicces oldalát keresed.
Az eredeti ötből csupán kettő maradt talpon, a nő és a shotgunos férfi, aki most fegyver nélkül álldogál a pultnál. A Jerry nevű késes pasas továbbra is ájultan hever tőled nem messze, a baseball ütős férfi halott, a pisztolyos pedig ordibálva szenved az étterem egyik végében. A két ellenség arcáról lerí düh, és a gyűlölet, és sajnos a félelemnek, vagy a bizonytalanságnak nyomát se látod.
A nyakláncod nyitva leesett a földre, látod a szemed sarkából, ahogy az idő közben elhullott baseball ütős fickó lyukas teste mellett hever. A többiek egyelőre nem mozdulnak.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 5:32 am

Minden az elképzelésem szerint alakult, igaz a pisztolyos fickó nem dobta fel a talpát, hiszen a sörétek nem okoztak akkora kárt, ezt kihagytam a számításból, de hát nem vagyok nagy fegyverhasználó, de így is a földön fetrengett. A baseball ütőst viszont már nem téveszthettem el ilyen közelről, így az ő szívéből turmixot csináltam, ami szépen kidekorálta a helyet és még jutott a nőre és a fegyver eredeti tulajára is.
Mivel erősen megcsappant a kis csapat létszáma, és ha a nőcit távol tudom tartani magamtól, még az esélyeim is jócskán megnőnek, így már kicsit magabiztosabban néztem a jövőm elé, na meg a lábaimnál heverő hulla melletti nyakláncomra.
Továbbra sem vettem le a szemem a villogó tekintetű hölgyeményről és a fickóról, habár kettőjük közül a csajt tartottam veszélyesebbnek.
- Vedd fel szép óvatosan a láncot és dobd ide nekem! – intettem az állammal a medál felé. – És nagyon vigyázz, mert egy rossz mozdulat és te is a társad sorsára jutsz! – fenyegettem meg, rászegezve a puska csövét. – Nem szívesen ölök, de az életemért bármit, úgy, hogy ne kockáztass! És te sem! – kapom egy másodpercre a férfira a szemem, hogy érezze, azért nincs elfelejtve. – Ha megkapom a cuccot, ti szépen bemasíroztok a slozira, rátok zárom az ajtót és eltűnök. Ti meg élhettek boldogan. – ajánlom fel nekik a boldog jövőt.

Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 9:11 pm

Elmagyarázod a teendőiket, mire egy apró pillanatra összenéznek, majd az ál-Rachel lassan bólint, és elindul a medál felé. Érzed, összeszokott csapatról van szó, nem csupán egy sebtében verbuvált gyülekezetről. A nő kinyújtja a karját, majd felveszi a medált, be is csukja, így a chip a belsejében marad. Ekkor viszont támadásba lendül.
Embertelen sebességgel üt felfelé, az ökle eltalálja az alsó állkapcsodat. Egy pillanatra úgy érzed, mintha eltörött volna, vagy talán még rosszabb, de gyorsan lenyugszol, ugyanis "csak" a fájdalom nagy, valamint a meglepetéstől elharaptad a nyelvedet. Érzed a vér ízét szétáradni a szádban, de vannak olyan pillanatok, amikor egyszerűen nem szabad tudomást venni a fájdalomról. Ez is ilyen.
Az ellentámadás nem ért teljesen felkészületlenül, így még időben meg tudod húzni a ravaszt. Habűr a nő erre is számított, és a támadás után rögtön lökné arrébb a puska csövét, de nem teljes sikerrel, így a lövés átszaggatja az egész bal karját, ami fémes, véres darabokban hullik alá. A nő ordítva hátrál meg, átlendül a pulton, majd fedezéket keres egy asztalnál, amit leborít úgy, hogy az egész testét takarja. Eközben a másik férfi is feléd indul, de neki már nincs akkora szerencséje, vagy implantja, mint a társának, őt ugyanis időben észreveszed, és egy üdvözlő lövést eresztesz a mellkasa felé. A fickó rosszalló tekintettel, de valahogy furcsán nyugodt szempárral hanyatlik alá, és terül le a földön. Legalább nem érte váratlanul a halál.
Már csak ti ketten maradtatok, valamint a pisztolyos férfi, aki egy ideje abbahagyta az ordibálást. Nem tudod biztosan, ez mit is jelent: meghalt, vagy csak megemberelte magát, de az biztos, hogy innen nem látod rendesen. A medál a támadás miatt újra ott hever előtted, karnyújtásnyira.
Viszont az események nem állnak meg itt. Nem tudod, melyik történt előbb, de hirtelen két éles hang is belehasít az elmédbe. Az egyik a saját mobilod csörgése, ami a zsebedben lapul, talán el is feledkeztél róla az egész csetepaté során. A másik az ál-Rachel meggyötört, ziháló hangja:
- Figyelj...feladom. Elég. Nem ér ez ennyit. Hagyd, hogy Jerryt és Michaelt biztonságban kivihessem, és akkor soha többet nem látjuk egymást.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 6:46 am

Mikor a fenyegetésre a nő elindul és előtte összevillan a tekintete a társával, akkor már sejtem, hogy nem lesz ez olyan zökkenőmentes, mint ahogy én szeretném. Nem most jöttek le ők sem a falvédőről, így számíthatok rá, hogy próbálkozni fognak valamivel.
Mivel jók a megérzéseim, ebben most sem csalódom, ahogy a nő felveszi a láncot, már azzal a lendülettel vág az arcomba, igaz csak az államat találja el, de így is azt hiszem, hogy eltörte, de, hogy a nyelvemet elharaptam, az tuti, mert azonnal fémes íz önti el a számat és ki is köpök egy adag véres nyálat. Az ütéstől egy pillanatra meg is szédültem, de erőt veszek magamon, bármennyire is fáj, mert tudom, hogy ha most elgyengülök, akkor halott ember vagyok.
Így aztán mielőtt újabb ütést vinne be, már meg is húztam a ravaszt és bár a csaj villámgyorsan elmozdult, azért annyira nem volt gyors, hogy ne találjam el a karját, ami bár jól sejtettem félig átalakított, de azért szépen fröccsen szilánkjaira.
A nő ezt már nem bírja és átvetve magát a pulton egy asztal mögött húzza meg magát. Közben a férfi sem tétlenkedik és ő is felém veti magát, de ő már nem ilyen szerencsés és a következő lövésem telibe kapja a mellkasát. Hang nélkül roskad össze, úgy néz ki vele már nem lesz több gondom.
A medált most már felkapom a földről, mert senki nincs a közelembe és kezdem megkerülni a pultot, hogy a pisztolyos fickót is megnézzem, mert nahyon csendben van, mikor hirtelen majdnem infarktust kapok a zsebemben megcsörrenő telefontól, de közben a sebesült nő is beszélni kezd.
- Én eddig sem akartam bajt. – vetem oda neki. – Tőlem oké, ha ki tudod cipelni őket, rajta, de ha trükközöl, akkor annyi nektek.
Aztán előhalászom a telefont és míg a nőt szemmel tartom, beleszólok.
- Haló, tessék?

Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:34 pm

Felveszed a nem annyira értékes medált a sokkal értékesebb tartalmával, majd megkerülöd a pultot, és szemed sarkából megnézed, mit csinál a pisztolyos fickó. Szerencsédre tényleg sérült, és tényleg halálán van, legalábbis az elfehéredő arc, és a remegő végtagok ezt mutatják. Az ál-Rachel felé néz, majd amikor megadod az engedélyt, mintha kiveszne belőle a düh, és a harci szellem, letörten áll fel, és sántít a társa felé. Az ájult Jerry továbbra is a pult tövében pihen.
De a te éberségedet nem lehet egykönnyen elaltatni. Hiába is, az utca gyermeke vagy, így egy lesütött tekintet, vagy egy jól időzített, hollywoodi színészeket megszégyenítő testbeszéd nem tud átverni. Ezért se ér olyan nagy meglepetésként a nő utolsó, vadállatias rohama. A nő, amint közel ér hozzád, feléd ugrik, megmarad öklét ütésre emelve, te viszont még időben emeled a puskát, és meghúzod a ravaszt. A mobilt így elejted, viszont megmenekülsz, ugyanis a nő remegve, üvöltve leheli ki a lelkét. Ugyanakkor a lendület továbbviszi a testet, így az élettelen hüvely, ami nemrég még egy gyilkos lélek otthona volt, most tehetetlenül rád esik. A vér ráfolyik a szmokingodra, és hiába dobod le azonnal a földre a testet, még így is eláztatja a ruhádat.
De végre biztonságban vagy. Felveszed a mobilt a földről, és ahogy egyre közelebb emeled a füledhez, már hallod is a hangot, ami furcsán ismerős, de talán a sokktól, talán az adrenalintól, de még nem tudod biztosan beazonosítani:
- ...és hamarosan ott lesznek! Nehogy belépj az étterembe, csapda az egész! Figyelsz te egyáltalán?
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 1:29 am

Mikor már ráláttam a pisztolyos, idősebb fazonra, kissé megnyugodtam, mert ő sem volt jobb színben, mint a többi még élő támadom, habár inkább volt már lassan halott, ahogy a színét elnéztem, de valahogy ez most nem tudott meghatni, hiszen vagy ők vagy én.
És én szeretek élni, még fiatal vagyok a halálhoz, habár ebben az ocsmány, gépiesített és korrupt világban már az is szép kor, amit megértem.
A legjobb formában még Jerry volt, aki még mindig szunyókált a pult mellett. Így aztán vele nem sokat törődtem, minden figyelmem a félkarú csajszi felé fordult, és nem kell mondanom, hogy egyáltalán nem lepett meg, mikor a társai megmentése helyett inkább mégis engem vett célba. Annyira kiszámítható volt, hogy ő nem az a könyörgős fajta, és ha ezt teszi, annak oka van. Így aztán szépen bele is szaladt a lövésembe és az már nem tévesztett célt. Az ál Rachel halott volt egy pillanat alatt. Az viszont kellemetlen volt, hogy élettelen teste a lendülettől a nyakamba zuhant és bár hamar leráztam magamról, alaposan összevérezte a ruhámat. Dühös voltam, mert, ha így megyek ki, a zsaruk azonnal a nyakamba ugranak és bekasztliznak.
Minden esetre most egyelőre a földön heverő és belőle kiabálást halló telefonom felé fordul az érdeklődésem, mert a hívó elég kitartónak bizonyult, mert még a vonalban volt.
A fülemhez tartottam a készüléket és próbáltam összeszedni magam és rájönni ki is van a vonal végén, mert még elég zaklatott voltam körülöttem a sok hullával.
- Késő, már bent vagyok és azt hiszem van egy kis problémám. – szóltam bele, megakasztva a hadaró hangot.
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 5:57 am

Félbeszakítod az ismerős, női hangot, majd vársz, hogy reagál erre. Eközben a pisztolyos fickó feltápászkodik, vagy inkább feltornázza magát a régimódi asztal szélének segítségével, majd remegve, komor tekintettel rád néz. Pisztolya a földön hever, de ő nem törődik vele, kezét a sebére szorítva elsántikál a bejárati ajtóig.
- Szevasz... - mondja elhaló hangon, majd kinyitja az ajtót, és kibotorkál az éjszakába. Eközben Jerry haverja is ébredezik, majd feláll, és fegyverét keresve, kissé homályos látással körülnéz. Eltelik jó pár pillanatba, amíg felfogja, mi történt itt, de a három hulla elég bizonyíték arra, hogy okos lépésnek tűnjön a menekülés. Karjait a magasba emelve, fájó hátára, valamint a "szerencsétlen, semmirekellő" társaira panaszkodva kihátrál ő is az éjszakába, követve társát. Az étterem kiürült, csak te vagy bent, valamint a tulajdonos, aki még mindig hátul üldögél valahol, azon töprengve, változtatna e bármit is a tényeken, hogyha kihívná a rendőrséget. Vagy egyáltalán kijönnének a zsaruk.
Ekkor ismét megszólal a hang a mobilban, és ahogy az éteren át hallgatod a hisztérikus, kissé sietős hang mondanivalóját, hirtelen rájössz, hol hallottad már őt. Még ha csupán pár pillanatra is, és azt is egy zajos, cigifüsttől telt klub belsejében, mégis, hirtelen felismered Christine jellegzetes hangját. Talán a vonal rossz jellege, talán valami más, de a hangja kissé eltorzult, ezért nem ismerted fel először:
- Te jó ég...el kell tűnnöd onnan, Logley. Loly? Mindegy, tehát gyorsan el kell onnan menekülnöd. Majd hívj, ha már biztonságban vagy. - hallod.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 8:26 pm

Míg én azon töröm, honnan is olyan ismerős a telefonban hallott hang, addig a sebesült pisztolyos magához tér, és bár nagyon gyenge, azért nagy nehezen feltápászkodik és mindent és mindenkit hátrahagyva, egy halvány köszönömmel távozik. Persze végig rajta tartottam a puska csövét, nehogy neki is valami huncutság jusson az eszébe. Aztán a késes fickó is magához tér mély kómájából és mivel körülnézve van annyi esze, hogy leszűrje a tanulságot, pár mentegetőző szóval társa után ered.
Most már senki nem szakíthat félbe, hiszen magamra maradtam a két hullával és talán még a pultos sem hívta ki a zsarukat, mert akkor már itt lennének és tekintet nélkül támadóra vagy áldozatra szitává lőtték volna a helyet, megszüntetve a problémát. Gondolom ez is elég visszatartó erő volt.
Így viszont teljes figyelmemet a vonal másik végén lévő hölgyre szentelhettem, aki már elég türelmetlennek és feszültnek hallatszott, de végre beugrott, kivel is beszélek! Rachel ikertestvére Christina volt a hívó, ami azért valljuk be elég meglepő volt számomra, már csak azért is, honnan tudja a számomat.
- Már nem kell izgulni, elmúlt a vész, de amúgy sem állt szándékomban itt megvárni, míg a nyakamba esik a kommandó. – szóltam bele halálos nyugalommal a mobilomba, pedig azért nem voltam ennyire laza, de hát adni kell a hírnevemre is. – Nem tudom mi a frászt akarsz tőlem, de pár perc és visszahívlak, hogy megmagyarázd.
A hívást megszakítva a telefont zsebre raktam, a láncot visszaakasztottam a nyakamba, majd bekopogtam a konyhába vezető ajtón.
- Haver, elmúlt a vész! Tudna adni egy tiszta inget?
Reméltem, hogy igen, mert így elég feltűnő lettem volna az utcán, merő véresen. De, ha nem nyit ajtót, akkor muszáj lesz, bár úgy nagyobb lesz a kockázat, hogy megállít a városi rendőrség.
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 11:45 pm

Leteszed a telefont, majd megfordulsz, és reménykedsz, hogy a hely tulaja még nem menekült el valami hátsó kijáraton. Szerencsére ez még nem történt meg, ugyanis a kopogtatásra egy kis várakozás után kulcs zörej, majd egy zár kattanása hallatszik.
Az öreg étterem tulajdonos szép lassan kilép, egy sörétes puskával a kezében. Félve néz körül, de végül megnyugszik, és rád néz. A véres szerelésed először meghökkenti, de bizonyára látta, mi történt a helyiségben, ezért csak szép lassan megvonja a vállát:
- Van egy farmer dzsekim, ha az megfelel... - mondja kissé halk, alig érthető hangon. Ha megfelel, hátravezet a hátsó helyiségbe, azaz a konyhába, ahol aztán odalép egy nagy fémszekrényhez, és kis keresgélés után kivesz belőle egy dzsekit, aminek ha felhúzod a cipzárját, teljesen elfedi a véres ingedet. Persze ehhez előbb le kell venned a szmokingod.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 2:32 am

Nagy-nagy mázlimra a tulaj nem volt sem süket, sem annyira betoji, hogy ne nézze meg ki kopogtat ilyen normálisan, így aztán pár perc múlva már farkas szemet is nézhettem, egy sörétes puskával. Viszont nem sokáig, mert a fickó felmérve a terepet bólintott és beljebb invitált, ahol megkaptam tőle az ígért farmer dzsekit.
Lekaptam magamról a kissé megviselt szmokingot és az ingat is, majd felvettem a dzsekit, aminek felhúzva a cipzárját egészen tűrhetően néztem ki.
- A szmoking egy vagyon volt, ha kitisztíttatja, akkor még jó árat kaphat érte. - nyomtam a kezébe a ruhadarabot. - És most mennem kell, sajnos takarítani magának kell, de itt egy százas,azt hiszem ez fedezi a kárát papa. - nyújtottam felé a pénzt, majd ha elvette már igyekeztem is kifelé az étteremből, hogy pár sarokkal odébb, egy kapualjba behúzódva tárcsázzam a legutolsó hivó számát.
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 12:09 am

Kilépsz az étteremből a hűvös, mogorva éjszakába. Átfurakodsz az embereken, majd keresel magadnak egy aránylag csendes kapualjat. Habár egy hajléktalan békésen horkol pár lépésre tőled, nem nagyon foglalkozol vele. Előkapod a mobilodat, majd máris tárcsázod a legutóbbi hívót. Eltelik egy kis idő, de végül ismerős hang hallatszik a másik végén:
- Michael? Minden oké? - kérdi Christine. A hangja megint zaklatott, de igazat megvallva kezded megismerni a lányt, és rájöhetsz, hogy neki alapból ilyesmi hangja van.
- Figyelj, ez az egész egy csapda volt...az étterem, a zsoldosok, minden. Rachel ki akart nyírni téged, és engem is megpróbált eltenni láb alól. Gondolom nem tetszett neki a legutóbbi kis csínyem, mi? - kérdi, majd elkezd vihogni a túloldalon. Bizonyára arra a "csínyre" gondol, amikor pisztollyal rontott az ikertestvére irodájába, majd ki tudja, mi történt.
- Itt vagyok a mosdóban, a Gépnarancs klubban. Rachel teljesen bekattant. - Ez megmagyarázza azt is, miért beszél halkabban Christine, valamint hogy miért vegyült egy kis rettegés is a hangjába a szokásos hisztéria mellé.
- Nézd, ide kell jönnöd. Rachel már sejti, hogy a zsoldosai elbuktak. A személyzet semmit se tud erről az egészről. Bezárta a hálószoba ajtaját, én meg itt ragadtam a mosdóban. Ebben a rohadt szobában még ablak sincs. Nézd, elbarikádoztam az ajtót, de bármelyik... - ekkor hangos puffanás hallatszik, majd kiáltozás, és sikoltozás. Nem tudod, mi történhetett, de a hívás hirtelen megszakad. Ha megpróbálod visszahívni, akkor csak egy hosszú várakozási időt kapsz, senki se veszi fel. Nincs olyan messze a klub, valamint ha Christine igazat mondott, és a személyzetnek tényleg fogalma sincs, mi is történt az elmúlt pár órában, akkor még a főbejáratot is használhatod, de ha biztosra akarsz menni, talán ha odaérsz, találhatsz valamilyen hátsó bejáratot. Bárhogy is döntesz, az óra ketyeg.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 2:32 am

Mikor meghallom a nő hangját, épp csak beleszólok, máris a szavamba vág és idegesen kérdezgetni kezd.
- Igen, minden oké! Jól vagyok és biztonságban, de te honnan a fenéből……..- próbáltam volna faggatózni kissé feszülten, mikor máris újabb szóáradat hallatszott a vonal másik végéről.
- Hát mit ne mondjak, valahogy nem leptél meg ezzel, habár a társaság nem árulta el, hogy ki küldte őket a nyakamra, de nem volt nehéz rájönni. – morogtam mikor kis szünetet tartott.
Viszont még mindig nem tudtam, hogy miért is viseli ennyire a szívén a sorsomat, de aztán valamennyire erre is fény derült, legalábbis arra, hogy miért is van rám szüksége, de nagyon, és miért hallom a hangján, hogy nem kevéssé be van rezelve.
- De miért akar téged is kinyírni, és miért nem akar kifizetni engem? – tettem fel a költői kérdést, mert szerintem nem ért ennyit az egész, hiszen a rám küldött csapatnak, lehet többet kellet leperkálnia, mint amivel nekem lógott. A testvérét meg csak nem csinálja csak ki úgy az ember?
- És a legfontosabb. Miért is kéne nekem kockáztatnom érted az életemet? Nyugodtan megtarthatnám a chipet, aztán alkalomadtán eladnám másnak és most szépen elhúznám a csíkot. Szóval?
Persze, ha arra alapozott, hogy nem vagyok ilyen elvetemül, ha már meg akarta menteni az életemet a telefonjával, még ha kicsit későn is jött, akkor igaza volt, de hát azért szerettem volna tudni, miközben már úton is voltam a klub felé. Meg aztán eléggé felnyomta az agyamat a drága kis tesókája, ahhoz, hogy legyen hozzá pár baráti kérdésem.
Főleg, mikor nagy kiabálás és sikoltozás után megszakadt a vonal és utána már hiába hívtam újra, nem vette fel senki. Mi a bánat folyik abban a lebujban!
Azért ha tudtak Rachel dolgairól az emberei, ha nem én az egyik hátsó bejáratot szemeltem ki magamnak és, ha nem őrizte senki, akkor felsurrantam az emeletre. Azért nem voltam felkészületlen, még az étteremben magamhoz vettem a pisztolyos fickó fegyverét, így most annak a markolatát szorongatva lopóztam egyre beljebb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Los Angeles - RedKin étterem   Los Angeles - RedKin étterem - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Los Angeles - RedKin étterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Napsugár étterem
» Los Angeles - Gépnarancs klub
» Los Angeles - Wosp Hotel
» Los Angeles - Shelter Point Yacht klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk Frpg :: Alternatív kalandok helyszínei :: N.V.A.K. helyszínek-
Ugrás: