Cyberpunk Frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kezdő játékosoknak
Minden kedves játékost üdvözlünk a Cyberpunk Frpg fórumán! A kezdő, tapasztalatlan játékosok mindenképp olvassák el a Kezdőknek című részt, ahol minden lényeges dolog le van írva, kezdve a szerepjáték lényegétől át a karakteralkotásig. Jó játékot kívánunk!
Szavazz az oldalra!
FRPG Top Sites - Magyarország
24-es móló Gfallingsmall
24-es móló Szab2
24-es móló Implant

24-es móló Kaszt
Legutóbbi témák
» Általános társalgó
24-es móló I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am by Taira Morinaga

» Cubik lakhelye
24-es móló I_icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:10 am by Maynard Sutherland

» utcák, terek
24-es móló I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:07 pm by Michael Longley

» 24-es móló
24-es móló I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am by Maynard Sutherland

» Feketepiac
24-es móló I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:16 am by Maynard Sutherland

» Sekk Gaur
24-es móló I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:26 am by JC Denton



 

 24-es móló

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Maynard Sutherland
1. szint
Maynard Sutherland


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jan. 12.

24-es móló Empty
TémanyitásTárgy: 24-es móló   24-es móló I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:15 am

Egy egyszerű móló, a dokkoknál található.
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

24-es móló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 24-es móló   24-es móló I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:19 pm

Valahol igazat adtam Maynard-nak, hogy mégis inkább úgy döntött velem tart, bár inkább csak a saját szemszögéből, én jobban örültem volna, ha egyedül viszem vásárra a bőröm, és egyébként is egyedül talán nagyobb esélyem volt az észrevétlen elvegyülésben, de hát most már mindegy, ezen kár agyalni.
- Igen. – bólintottam a válaszára egyetértően. – Elég kevés dolog kerüli el a figyelmét, széles a besúgó hálózata.
Mivel túl sok mindent nem tudunk mondani egymásnak, így időlegesen elvállnak az útjaink és a férfi az ellenkező irányba indul, én meg a bérelt lakásom felé, hogy átgondoljam, hogyan is fogom megoldani a dolgot, és, hogy felkészüljek az esti programra.
Talán mondanom sem kell, de nagy haditervet nem tudtam összeállítani, hiszen csak egyszer jártam a Farkasok birodalmában és akkor sem azon járt az eszem, hogy mindent megjegyezzek, meg különben is azóta már minden megváltozhatott. Így végül csak pihentem egy jót, megejtettem pár telefont, majd magamhoz vettem a lézerpisztolyomat, a késemet, a hamis papírjaimat, mert nem akartam kiadni magam, ha esetleg mégis élve megúsznánk, amiben azért erősen bíztam.
Aztán elindultam a mólóhoz, hogy találkozzam Maynard-dal, ha közben nem gondolta meg magát, és a kínaiakkal, hogy átvegyem a szállítmányt.
A motorcsónakom egy turbó meghajtású, fürge kis darab volt, aminek lapos alja lehetővé tette, hogy akár a partra is kifuttassam, megkönnyítve ezzel a dolgomat. Nem volt túl sok hely benne a nagyobb méretű tároló helyeken kívül, így azért nem hosszú utakra tervezték. Ketten még csak elleszünk azonban.
Ha megtörtént a berakodás, amihez nem kellett sok idő és az útitársam is megérkezett, akkor már nem halogattam tovább az indulást, azt hiszem minél előbb túl akartam lenni az egészen.
A sziget nem volt olyan messze és ha nem tudom merre kell menni, akár el is tévedhettem volna, mert annyira sötétbe burkolóztak a partjai. Nem kapcsoltam én sem fel semmilyen fényt és a csónak is olyan halkan siklott, mint egy nesztelen szellemhajó, így kimeredt szemekkel figyeltem, mikor futunk rá valamire, szerencsésebb esetben a partra.
Mikor a súrlódó hangot meghallottam visszavettem a gázt és kisebb döccenéssel értünk el a partot, mely teljesen kihaltnak tűnt.
- Hol a francban van ez a Cubik! – sziszegtem idegesen a sötétet kémlelve.
Vissza az elejére Go down
Maynard Sutherland
1. szint
Maynard Sutherland


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jan. 12.

24-es móló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 24-es móló   24-es móló I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am

Amikor megérkezek a mólóhoz, elmélkedve gyújtok rá egy cigire, majd unatkozva várom, hogy Michael is megjelenjen. Régi szokásom jóval előbb megjelenni, általában a körülmények felmérése, esetleges csapdák kikémlelése miatt, most azonban egyszerűen csak egy beidegződés miatt érkeztem korán. Nem telik sok időbe, megérkezik, én meg biccentve neki, elindulok felé. A kínaiak is hamar megérkeznek, a ládák berakodása is gyorsan lezajlik. Segítek ebben a folyamatban, habár azt, hogy pontosan mi lapulhat bennük, pusztán a súlyuk alapján nem tudnám megmondani. Na mindegy.
Elindulunk az apró csónakban Staten Island felé. Nem vagyok túlzottan beszédes kedvemben, legalábbis az első pár percben, de aztán a csend nyomasztósága kezd őrületbe kergetni, tehát csak úgy unalomból megszólalok:
- Hehe, tisztára, mint valami átlátszó szellemhajó a régi, szombat reggeli mesékből... - olcsó poén, nem is valami jó, de utálom a csendet. Szép lassan közeledünk a sziget felé, bízok benne, hogy Michael pontosan tudja, merre is kell menni, nem szívesen tévednék el ilyen időpontban, ilyen helyen. Szórakozottságból elkezdek hülyéskedni egy bicskával a kezemben, közben azon gondolkozok, hogy most vajon ideges vagyok-e, vagy tényleg csak unatkozok.
A sötétben amúgy se látni sokat, viszont hirtelen, mintha valami ködrétegből léptünk volna ki, megpillantom a partot. Felállok a csónakban, rámarkolok a kabátom alatt a pisztolyom markolatára, csak úgy megnézni, vajon ott van-e még, majd várom hogy partot érjünk. Amikor megérkezünk, leugrok a partra, majd Michael felé fordulok:
- Na mi legyen? Először megkeressük Cubik-ot, és utána vissza a ládákhoz, vagy valaki itt marad? Ja, és nem kaptunk valami személyes infót vele kapcsolatban? Mobilszám, hely, kinézet, semmi?

// Következő reagot Staten Islandre írd, azon belül te tudod, hova, te vezetsz. Very Happy Ha szükséges, nyugodtan nyithatsz új témát is. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





24-es móló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 24-es móló   24-es móló I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
24-es móló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk Frpg :: New York City - a Játéktér :: Manhattan :: Egyéb helyszínek-
Ugrás: