Cyberpunk Frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kezdő játékosoknak
Minden kedves játékost üdvözlünk a Cyberpunk Frpg fórumán! A kezdő, tapasztalatlan játékosok mindenképp olvassák el a Kezdőknek című részt, ahol minden lényeges dolog le van írva, kezdve a szerepjáték lényegétől át a karakteralkotásig. Jó játékot kívánunk!
Szavazz az oldalra!
FRPG Top Sites - Magyarország
Általános társalgó - Page 3 Gfallingsmall
Általános társalgó - Page 3 Szab2
Általános társalgó - Page 3 Implant

Általános társalgó - Page 3 Kaszt
Legutóbbi témák
» Általános társalgó
Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am by Taira Morinaga

» Cubik lakhelye
Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 7:10 am by Maynard Sutherland

» utcák, terek
Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:07 pm by Michael Longley

» 24-es móló
Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 7:02 am by Maynard Sutherland

» Feketepiac
Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 4:16 am by Maynard Sutherland

» Sekk Gaur
Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:26 am by JC Denton



 

 Általános társalgó

Go down 
+5
John Silvercloud
Lepra
Veeda Pepper Chain
Michael Longley
JC Denton
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 2:24 am

Postokban és új játékosokban gazdag újévet kívánok mindenkinek!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Maynard Sutherland
1. szint
Maynard Sutherland


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jan. 12.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:29 am

Üdv mindenkinek! Én vagyok, JC, csupán, Michael-el folytatott beszélgetésünk után úgy döntöttem, kicsit félreteszem mesélői pályafutásomat, és játékosként folytatnám utamat ezen az oldalon(így legalább biztosan aktívabb leszek). Persze adminként továbbra is fel fogok lépni, új játékosokat elfogadni, stb. nehogy valakinek ezzel elvegyem a kedvét a regisztrációtól. Very Happy Kérdésem annyi, lenne-e kedve valakinek kalandozni velem, és ha igen, pontosan hol?
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:42 am

Nekem lenne és talán megcélozhatnánk a Kínai negyedet, esetleg a feketepiacot, mit szólsz? Smile
Vissza az elejére Go down
Maya W.
1. szint
Maya W.


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Oct. 31.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 12:01 pm

Én örülök, ha aktívabb leszel és a karaktered is, tetszik. Razz
Egyébként meg Vipera minden jó kalandra kapható, ha van motiváció, vagy ha szeretnél, akkor hozzánk is becsatlakozhatsz majd. (Legalább is, ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy elterveztem. Smile)
Vissza az elejére Go down
Maynard Sutherland
1. szint
Maynard Sutherland


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jan. 12.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:18 pm

Király, akkor kezdésként Michael, felőlem menjünk a Feketepiacra, nekem az tökéletes. Aztán Maya, ha majd jónak látjátok, szívesen becsatlakozok hozzátok, vagy mi ketten is mehetünk külön kalandon, nekem mindegy. Michael, a mi elkezdett kalandunk végkifejletét pedig még ma leírom neked, és majd elküldöm pm-ben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Taira Morinaga
1. szint
Taira Morinaga


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Mar. 16.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2013 8:04 pm

Vissza az elejére Go down
http://www.magusforum.org/
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 9:41 am

De jól néz ez ki, köszönjük! Very Happy Nem is tudtam erről, lehet, több figyelmet kéne rá fordítani.
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Urlock
1. szint
Urlock


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jan. 23.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 2:40 am

Sziasztok.

Szivesen összefutnék valakivel egy kis szabad kalandra. Mondjuk Bronxban! Smile
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 7:28 am

Mint láthattad, mesélőként én gyatra vagyok (ha érdekel, olvass kicsit vissza Very Happy ), tehát max játékosként tudnék játszani, viszont más oldalak miatt kissé el vagyok havazva, tehát én még egyelőre nem mernék bevállalni egy újabb kalandot, félek, az aktivitásom nem lenne olyan jó. Aztán majd még meglátjuk. Smile
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 8:19 am

Bár mostanában én sem vagyok túl aktív Sad eléggé el vagyok havazódva én is, és most is lógok JC-nek (de igyekszem), ha van ötleted vinni a fonalat és írsz kezdőt én bevállalom a játékot, de ne kövezz meg, ha nem leszek túl gyors Smile
Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 7:33 am

Majd lehet, én is becsatlakozok egy időre Maynarddal. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Maynard Sutherland
1. szint
Maynard Sutherland


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jan. 12.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 8:17 am

Michael, jó lesz ez, menjünk Staten Island-re, ott még úgy se volt senki! Very Happy Csak ha majd netalántán találkozunk Kiberfarkasokkal, majd keresek hozzájuk képeket. Smile

Vissza az elejére Go down
JC Denton
Admin
JC Denton


Hozzászólások száma : 433
Join date : 2012. Jan. 20.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 7:55 am

Urlock, betettelek a Zsaruk kasztba, bocs, hogy eddig tartott. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://cyberfrpg.hungarianforum.net
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:13 am

Urlock, akkor nem akarsz játszani? Smile Vagy mi ez a nagy hallgatás?
Vissza az elejére Go down
Urlock
1. szint
Urlock


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jan. 23.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:21 am

Dehogy nem! csak kissé sok volt a dolgom az elmult pár napban! De holnap megírom a reagot! Smile
Vissza az elejére Go down
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:26 am

okés, nem sürgetni akartalak, csak nem reagáltál semmit, azért kérdeztem Smile De akkor írsz, amikor tudsz, én is így vagyok mostanában Smile
Vissza az elejére Go down
Taira Morinaga
1. szint
Taira Morinaga


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Mar. 16.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 07, 2013 10:00 am

Üdv!

Esetleg ha valakit érdekel egy Alien 2197 játék az nálam érdeklődjön (PM-ben) . Van 3 előre elkészített karakter akiket lehetne alakítani egy már döcögő mesében, sajnos a gazdiajik elhagyták őket.

Hangulatkeltő PDF : http://alienszerepjatek.hu/fajlok/alien_2179__kivonat.pdf

Tiszteletem
Vissza az elejére Go down
http://www.magusforum.org/
Taira Morinaga
1. szint
Taira Morinaga


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Mar. 16.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 9:56 am

Taira Morinaga írta:
Üdv!

Esetleg ha valakit érdekel egy Alien 2197 játék az nálam érdeklődjön (PM-ben) . Van 3 előre elkészített karakter akiket lehetne alakítani egy már döcögő mesében, sajnos a gazdiajik elhagyták őket.

Hangulatkeltő PDF : http://alienszerepjatek.hu/fajlok/alien_2179__kivonat.pdf

Tiszteletem

Üdv!

Közben nyilvánosabb fórumra helyeztem a dolgot részleteket lásd. Karakterbazár-ban : http://karakterbazar.hungarianforum.com/f8-sci-fi
Vissza az elejére Go down
http://www.magusforum.org/
Michael Longley
4. szint
Michael Longley


Hozzászólások száma : 265
Join date : 2012. Feb. 07.
Tartózkodási hely : két meló közt úton

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 8:19 am

Hát, azért élveztem itt a játékot, de egy búcsú reagot, azért köszönettel vettem volna, hogy tudjam, mindenki lelépett. Sad Egyszer talán majd feléled ez az oldal.
Én mindenesetre köszönöm a lehetőséget. Sad
JC, ha esetleg feléledsz a hibernációból, akkor Csonton megtalálsz.
Vissza az elejére Go down
Maynard Sutherland
1. szint
Maynard Sutherland


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Jan. 12.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 8:38 am

Elnézést a kimaradásért, de vírust kapott a gépem, ami megfertőzte az egész op rendszert, én meg mindent kipróbáltam, hogy ne kelljen újra raknom az egészet. Mindenesetre most újra itt vagyok, Mike, remélem majd még visszatalálsz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Taira Morinaga
1. szint
Taira Morinaga


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Mar. 16.

Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 7:27 am

Üdv!

Él még az oldal vagy téli álmát alussza? J.C. küldtem PM-t.

Béka Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://www.magusforum.org/
Ajánlott tartalom





Általános társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános társalgó   Általános társalgó - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános társalgó
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cyberpunk Frpg :: OOC - játékon kívüli részleg :: Társalgó-
Ugrás: